Aurora aktywuje seniorów do chodzenia do kina

Data publikacji: 10.09.2021
Z radością chcemy podzielić się informacją o tym, że Aurora Films i „Gazeta Senior” nawiązały współpracę, która ma na celu przybliżyć seniorom kino artystyczne oraz zachęcić ich do chodzenia do kin. Już niebawem na łamach „Gazety Senior” będą publikowane najciekawsze propozycje filmowe dla seniorów. Dystrybutor chce w ten sposób rozszerzyć dotychczasowe działania promujące kinematografię wśród seniorów i wskazywać ciekawe filmy, które z pewnością umilą niejeden wieczór.

Seniorzy to wyjątkowa grupa odbiorców, dlatego też nasze propozycje filmowe będą produkcjami skłaniającymi do refleksji, choć nie zabraknie w nich inteligentnego humoru. Wśród propozycji znajdą się głównie filmy artystyczne, pokazywane i nagradzane na światowych festiwalach filmowych. Czytelnicy „Gazety Senior” oraz serwisu GazetaSenior.pl będą regularnie otrzymywać propozycje tytułów filmów, które warto obejrzeć.

Aurora Films chce w ten sposób wyróżnić widzów powyżej 60 roku życia, którzy są świadomymi i wrażliwymi odbiorcami sztuki filmowej. Współpraca ma na celu promocję kinematografii wśród dojrzałych widzów i przedstawienie filmu jako ciekawej pasji i interesującego pomysłu na spędzanie wolnego czasu.

Zapraszamy do śledzenia działu Kultura na gazetasenior.pl i do korzystania z proponowanych przez nas tytułów. Już teraz chcemy życzyć wszystkim czytelnikom „Gazety Senior” miłego seansu!