Nicole Kidman zagra w serialowej wersji "NADZIEI"

Data publikacji: 29.01.2021
"NADZIEJA", norweski dramat Marii Sødahl, zostanie zekranizowany w formie serialu! W serialowej adaptacji wystąpi Nicole Kidman, która będzie również producentką tego projektu dla Amazona.
"Nadzieja" oparta jest na prawdziwej historii i osobistych przeżyciach duńskiej reżyserki Marii Sødahl. Film jest subtelną i wzruszającą opowieścią o miłości w obliczu choroby, życiowych priorytetach i potrzebie bliskości. Obraz otrzymał wiele nagród na światowych festiwalach, jest także norweskim kandydatem do OSCARA.

W kinowej wersji filmu brawurowo zagrali Andrea Braein Hovig oraz Stellan Skarsgard, doskonale znany polskiej publiczności z takich filmów jak: "Czarnobyl", "Człowiek, który zabił Don Kichota", "Dogville" czy "Buntownik z wyboru".

Kiedy w Wigilię Bożego Narodzenia główna bohaterka dowiaduje się, że ma nawrót choroby i nieoperacyjnego raka mózgu, życie bohaterów rozpada się na kawałki i ulega przewartościowaniu. Troska miesza się ze skrywanymi od lat pretensjami, a trudnemu do okiełznania lękowi towarzyszy frustracja. Kolejne tygodnie pokażą, czy Anja i Tomas odnajdą w sobie uczucie, które kiedyś ich połączyło, oraz czy będą w stanie przejść przez ten rodzinny dramat razem. 

Filmowy oryginał można oglądać online na:
Mojeekino.pl https://mojeekino.pl/vods/vod.163
Premiery CANAL+:
https://premiery.pl.canalplus.com/filmy.../nadzieja,1025