"Głośniej od bomb" przedpremierowo w kinie Praha

Data publikacji: 29.12.2015
30 grudnia o godz. 12.00 w warszawskim kinie Praha odbdzie się jedyny przedpremierowy pokaz filmu Joachima Triera pt. "Głośniej od bomb". Bilety w cenie 12 złotych.

Trzeci film uznanego norweskiego reżysera, Joachima Triera, autora “Oslo, 31 sierpnia”, nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym MFF w Cannes i nagrodzony za reżyserię na Sztokholmskim Festiwalu Filmowym. W rolach głównych zobaczymy Jesse’a Eisenberga , znanago z roli Marka Zuckerberga w filme “The Social Network” oraz Isabelle Huppert, niezapominaną odtwórczynię roli głównej w “Pianistce” Michaela Hanekego. Partneruje im Gabriel Byrne, gwiazda serial “In Treatment”.

 

Laura, znakomita fotografka wojenna, ginie w wypadku. zostawiając męża i dwóch dorosłych synów.  Jej nagle odejście sprawia, że mężczyźni, nie radząc sobie z żałobą, tracą ze sobą kontakt. Trzy lata po  śmierci Laury, z okazji wystawy upamiętniającej jej prace, pojawia się okazja do ponownego spotkania i wspominania zmarłej. Na jaw wychodzą tajemnice, niewypowiedziane żale i cały arsenał stłumionych uczuć.