Aktualności

17.01.2014

Nowe zwiastuny i line-up premier kinowych Aurora Films

Zachęcamy do korzystania z materiałów video (zwiastunów) do najnowszych premier kinowych Aurora Films.

13.12.2013

Plany repertuarowe (aktualizacja) Aurora Films

W przyszłym roku za sprawą Aurora Films zobaczymy wiele wspaniałych europejskich filmów ostatniego sezonu, które szturmem zdobywają festiwale i przeglądy filmowe, a przede wszystkim bawią i wzruszają widzów na całym świecie.

05.12.2013

Od jutra w kinach "Na głębinie" - najlepszy islandzki film ostatnich lat

Jutro, 6 grudnia, w polskich kinach pojawi się jeden z najważniejszych islandzkich filmów ostatnich lat - "Na głębinie" w reżyserii Baltasara Kormákura. Obraz otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i był kandydatem do Oscara 2013.

27.11.2013

Islandia od strony morza. "Na głębinie" w kinach od 6 grudnia.

Islandia od strony morza 6 grudnia w polskich kinach pojawi się jeden z najważniejszych islandzkich filmów ostatnich lat - "Na głębinie" w reżyserii Baltasara Kormákura. Obraz otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i był kandydatem do Oscara 2013.

21.11.2013

Dzięki takim filmom chce się żyć. "Dziś jestem blondynką" w kinach od 29 listopada

Od 29 listopada za sprawą dystrybutora, Aurora Films, w polskich kinach pojawi się film pt. "Dziś jestem blondynką" w reżyserii Marca Rothermunda. Jest to idealny przykład terapeutycznych właściwości kina. Po obejrzeniu "Dziś jestem blondynką" naprawdę chce się żyć!

20.11.2013

Wspaniałe europejskie filmy w kinach od Aurora Films

W przyszłym roku za sprawą Aurora Films zobaczymy wiele wspaniałych europejskich filmów ostatniego sezonu, które szturmem zdobywają festiwale i przeglądy filmowe, a przede wszystkim bawią i wzruszają widzów na całym świecie. "Hannah Arendt" Magrarethe Von Trotty, "Pozycja dziecka" Calina Petera Netzera. "Babcia Gandzia", "Czerwony i niebieski", to z kolei przeboje box office'u, zdobywające nagrody publiczności na kolejnych festiwalach. Poniżej przedstawiamy pełny harmonogram premier filmowych.

28.10.2013

Laureat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego wx Wenecji - "Pieta" w kinach od 1 listopada

Od 1 listopada br. w polskich kinach pojawi się najnowszy film genialnego mistrza kina, Kim Ki Duka, pod tytułem "Pieta". Obraz zachwycił jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, które przyznało mu nagrodę główną - Złotego Lwa.

23.10.2013

"Hannah Arendt" - biografia najważniejszej filozofki XX wieku na 2 miesiące przed premierą

W najbliższy piątek w warszawskim kinie Praha odbędzie się przedpremierowa projekcja filmu o jednej z największych myślicielek XX wieku - "Hannah Arendt". Film wyreżyserowała czołowa feministyczna reżyserka Margarethe von Trotta, zaś w roli tytułowej zobaczymy wspaniałą aktorkę - Barbarę Sukową. Piątkowy pokaz przedpremierowy filmu otworzy Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej, który potrwa do 31 października. Widzowie festiwalu zobaczą "Hannah Arendt" na 2 miesiące przed polską premierą filmu, która zaplanowana jest na 24 stycznia 2014 roku.

18.10.2013

"Dwa życia": wstydliwa karta historii Norwegii i Niemiec

25 października w polskich kinach pojawi się niemiecko-norweski thriller "Dwa życia" w reżyserii Georga Maasa. Film jest tegorocznym niemieckim kandydatem do Oscara i dotyka wstydliwego tematu w historii Norwegii i Niemiec: dzieci Lebensbornu.