Aktualności

19.02.2014

Złota kolekcja DVD od Aurora Films

19. lutego na DVD ukazał się wyjątkowy zestaw dwóch filmów: "Cezar musi umrzeć" Paolo i Vittorio Tavianich oraz "Faust" Aleksandra Sokurowa. Oba filmy zostały uhonorowane głównymi nagrodami na najważniejszych festiwalach filmowych: "Cezar musi umrzeć" w Berlinie, a "Faust" w Wenecji. Wydanie DVD, które trafi do sprzedaży, jest edycją kolekcjonerską, tzw. "Złotą kolekcją", dostępną zaledwie w 500 egzemplarzach. Film do nabycia wyłącznie na allegro.

13.02.2014

"Pozycja dziecka" - laureat Złotego Niedźwiedzia na MFF w Berlinie w kinach od 14 marca

"Pozycja dziecka" laureat Złotego Niedźwiedzia na 63. MFF w Berlinie w kinach od 14 marca.

04.02.2014

OH BOY! - odkrycie roku w kinach 25 kwietnia

"OH BOY!" EUROPEJSKIE ODKRYCIE ROKU W POLSKICH KINACH 25 KWIETNIA 2014 ROKU

31.01.2014

Filmy Aurory Films dostępne na DVD

GŁOŚNE, KONTROWERSYJNE, WIELOKROTNIE NAGRADZANE FILMY OD AURORA FILMS NARESZCIE NA DVD.

29.01.2014

"Matterhorn": komedia nagrodzona na MFF w Rotterdamie w kinach od 7 lutego

7 lutego w polskich kinach pojawi się debiutancka komedia Diederika Ebbinge, nagrodzona na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie przez festiwalową publiczność, zatytułowana "Matterhorn". Film w zabawny sposób podejmuje tematy samotności, religijności, hipokryzji i męskiej przyjaźni. Świetne dialogi, brawurowe aktorstwo i wysublimowane poczucie humoru czyni z "Matterhorn" jedną z ciekawszych propozycji w polskich kinach studyjnych na początku roku.

17.01.2014

Nowe zwiastuny i line-up premier kinowych Aurora Films

Zachęcamy do korzystania z materiałów video (zwiastunów) do najnowszych premier kinowych Aurora Films.

13.12.2013

Plany repertuarowe (aktualizacja) Aurora Films

W przyszłym roku za sprawą Aurora Films zobaczymy wiele wspaniałych europejskich filmów ostatniego sezonu, które szturmem zdobywają festiwale i przeglądy filmowe, a przede wszystkim bawią i wzruszają widzów na całym świecie.

05.12.2013

Od jutra w kinach "Na głębinie" - najlepszy islandzki film ostatnich lat

Jutro, 6 grudnia, w polskich kinach pojawi się jeden z najważniejszych islandzkich filmów ostatnich lat - "Na głębinie" w reżyserii Baltasara Kormákura. Obraz otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i był kandydatem do Oscara 2013.

27.11.2013

Islandia od strony morza. "Na głębinie" w kinach od 6 grudnia.

Islandia od strony morza 6 grudnia w polskich kinach pojawi się jeden z najważniejszych islandzkich filmów ostatnich lat - "Na głębinie" w reżyserii Baltasara Kormákura. Obraz otrzymał rekordową ilość islandzkich nagród filmowych i był kandydatem do Oscara 2013.