Aktualności

10.09.2013

"Sam często sprawdzałem, czy mi nos nie rośnie." - Jarosław Boberek o "Pinokiu"

Od 20 września w polskich kinach pojawi się filmowa wersja ulubionej dziecięcej bajki – „Pinokio” - kolorowa i pełna humoru, która oczaruje widzów w każdym wieku. W roli psa Alidoro usłyszymy Jarosława Boberka, który należy do czołówki polskich aktorów zajmujących się dubbingiem.

30.08.2013

"Babcia Gandzia" zdobywa Transatlantyk Audience Award 2013

"Babcia Gandzia" zdobywa Transatlantyk Audience Award 2013 "Babcia Gandzia" (tyt. oryg. "Paulette") pokazywana na niedawno zakończonym Transatlantyk Festival Poznań 2013, otrzymała Transatlantyk Audience Award - podali przed chwilą organizatorzy festiwalu.

30.08.2013

"Pinokio" - coś więcej niż tania rozrywka z multipleksu

Nowa wersja "Pinokia" to coś więcej niż tania rozrywka z multipleksu. "Pinokio" wypełniony jest treściami edukacyjnymi, a w warstwie muzycznej nie usłyszymy popularnych hitów, a wyłącznie specjalnie stworzoną do filmu muzykę symfoniczną. Również w zakresie techniki realizacyjnej "Pinokio" jest kinem "vintage" - film będzie wyświetlany wyłącznie w 2D.

29.08.2013

Pierwsza eko-bajka w polskich kinach

Wiktor Zborowski w polskiej wersji językowej „Pinokia”. Od 20 września w polskich kinach pojawi się filmowa wersja ulubionej dziecięcej bajki – „Pinokio” - ponadczasowa historia drewnianego chłopca Pinokia i jego ojca Dżepetta, kolorowa i pełna humoru, która oczaruje widzów w każdym wieku.

21.08.2013

"Meteora" w kinach od piątku

Mnich i zakonnica rozdarci między uczuciem a powołaniem. "Meteora" w kinach od 23 sierpnia Czy miłość to grzech? Przed tym dylematem stoją bohaterowie greckiego filmu pt. "Meteora", który od najbliższego piątku, 23 sierpnia pojawi się w polskich kinach. To piękna opowieść o wierze, w której trudno wytrwać, kiedy pojawia się miłość. Film brał udział w konkursie głównym Berlinale 2012.

29.07.2013

Jak w kinach będzie wyglądała jesień z Aurora Films?

W listopadzie w kinach pojawi się długo oczekiwany laureat Złotego Lwa na Festiwalu Filmowym w Wenecji, czyli „Pieta” Kim Ki Duka, z kolei premiera zwycięzcy festiwalu w Berlinie zaplanowana jest na 6 grudnia 2013.

10.07.2013

Czy tej miłości nie chce Bóg? "Meteora" w kinach od 23 sierpnia

Mnich i zakonnica rozdarci między uczuciem a powołaniem. "Meteora" w kinach od 23 sierpnia. Czy miłość to grzech? Przed tym dylematem stoją bohaterowie greckiego filmu pt. "Meteora", który 23 sierpnia pojawi się w polskich kinach. To piękna opowieść o wierze, w której trudno wytrwać, kiedy pojawia się miłość. Film brał udział w konkursie głównym Berlinale 2012.

05.07.2013

Saskia Rosendahl nową gwiazdą europejskiego kina?

12 lipca na ekrany polskich kin trafi koprodukcja australijsko-niemiecko-brytyjska pt. „Lore”. W roli głównej zobaczymy Saskię Rosendahl, 20-letnią niemiecką aktorkę, która dzięki roli nastoletniej Lore w oczarowującym filmie Cate Shortland, została wyróżniona tytułem Shooting Star na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie.

21.06.2013

"Dom na weekend" ze zdjęciami polskiego operatora od dziś w polskich kinach

Film jednego z najciekawszych europejskich reżyserów - Hansa-Christiana Schmida – DOM NA WEEKEND od dziś w kinach!

10.06.2013

Taniej na "Paradę" w dniu Parady Równości w kinach Praha, Kultura i Luna

14 czerwca w polskich kinach pojawi się ulubiona komedia publiczności międzynarodowych festiwali filmowych „Parada” Srdjana Dragojevica, opowiadająca o przygotowaniach do jednej z pierwszych parad równości w Belgradzie i zapewnienia jej bezpieczeństwa.